درباره ما

_

درباره آنزن (هامون آسانبر زرین فام)

 

_

آنزِن 安全な(ANZENZ) برگرفته از یک واژه‌ی ژاپنی و به معنای «ایمن» است. فرهنگ و ادبیات و هنر ژاپن یک مفهوم مشترک را در خود بازتولید می‌کند و آن رسیدن به مقصد و مقصود با ساده‌ترین و عمیق‌ترین نوع بیان است. نوعی از سادگی که در عین حال بسیار پیچیده است. کاری که آسانسور انجام می‌دهد بسیار ساده است؛ جابه‌جایی در ارتفاع. اما مجموعه‌ای از پیچیدگی در پسِ این سادگی است که احتمالا به آن آگاه هستید. فلسفه‌ی برند آنزن همین است. ما با سال‌ها تجربه‌ی کاری و مشاهده‌ی آنچه از تکنولوژی پیشرفته‌ی ژاپن و چین در اختیارمان است، تلاش کردیم تا مسئله‌ی «آسانسور» را به سادگی و با تفکر و مهندسی پیچیده‌ای که در آن است برای ساختمان‌های ایرانی حل کنیم. همین موضوع دلیل انتخاب واژه‌ی «آنزن» برای برند ماست. اطمینان از ایمنی و ساده شدن مسئله‌ی پیچیده‌ی آسانسور برای مدیران و مهندسان که در صنعت ساختمان فعالیت دارند.

باور ما بر این است که مطالعه، تجربه و سابقه‌ی تعامل با شرکت‌های  معتبر آسیایی و اروپایی در این صنعت، در کنار شناخت ما از زیست‌بوم و اقلیم خودمان، سبب شده تا به ترکیبی ویژه و کارآمد از قطعات موجود و تکنولوژی روز را در ساخت پکیج آسانسوری ایمن و به روز دست پیدا کرده و آن را تقدیم مردم و صنعت سرزمین خویش کنیم.

آنزن به مثابه یک سرمربی تیم فوتبال است. ما با شناخت تمام مهره‌های موجود و ممکن در این صنعت، ترکیبی برنده و ایمن را برای شرایط مختلف بکار می‌گیریم و بر همین پایه است که خود را متعهد می‌دانیم که این ترکیب، زیبا باشد، پر بازده و کم‌هزینه کار کند و از این کارکرد، آسیبی به محیط زیست وارد نکند.

اصالت برای ما مهم است و آنزن تضمین می‌کند تا قطعات بکار رفته در این پکیج‌ها مطمئن و اصل باشند. ما می‌خواهیم در تجربه‌ی یک حرکتِ با کیفیت (ride comfort quality) را با شما سهیم شویم

_

اعضای گروه آنزن (هامون آسانبر زرین فام)

_

امیر فرهاد اسماعیلی

مؤسس و عضو هیئت مدیره

سام ملکی

عضو هیئت مدیره و مدير عامل

فرشید پورمنافی

عضو هیئت مدیره

علی ملکی

عضو هیئت مدیره

 

_

تامین کنندگان آنزن

 

_

      خانهخدماتتماس با ماایمیل